Chráníme hodnoty, na kterých záleží

Dispečink NON-STOP 597 075 300

Program výhod

Tipy, triky, zajímavosti

10 rizik, která ohrožují kamerové systémy

Instalací kamerového systému dojde k rozšíření toho, co je třeba zabezpečit proti nepříznivým okolnostem vnějšího prostředí. I na toto je tedy potřeba myslet a nepodceňovat rizika, kterým bude váš budoucí systém vystaven.

Výhody a nevýhody kamerových systémů

Kvalitně navržený a nainstalovaný kamerový systém přináší velké množství výhod, se kterými jsou však spojeny i starosti. Zjistěte, co je dobré vědět a mít na paměti, pokud uvažujete o pořízení kamerového systému, nebo pokud už jste jeho vlastníkem a provozovatelem.

zabezpečení rodinného domu

Jak docílit klidu, pohody a bezpečí ve vašem bydlení

Pocit bezpečí je v každém domově velmi důležitý. Jak nebezpečným situacím předcházet? A jakými prvky své bydlení opatřit? 

Proč si pořídit elektronický zabezpečovací systém pro váš domov

Máte doma pocit skutečného bezpečí a víte, že se vám zde nemůže nic nepříjemného přihodit? Pak je to naprosto v pořádku. Pokud to ale cítíte opačně, zbystřete. V tomto článku vám prozradíme, proč při budování svého bydlení myslet i na to, jak jej zabezpečit a chránit.  

Drátový vs. bezdrátový alarm: plusy a mínusy

Co je lepší drát nebo bezdrát? Máte obavu z instalace, řezání drážek pro kabeláž do zdiva, malováním atd. Nevíte jak to vychází finančně? Nabízíme Vám informace tak, jak je předkládáme zákazníkům my.

Získejte od nás tipy a rady do e-mailu

  • Automaticky vás upozorníme na nový článek.
  • Tipy, rady, návody pro lepší bezpečnost.
  • Získáte prémiové informace a postupy.

Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení. Zjistěte více »

Top