NAŠE KRONIKA

Na začátku byla myšlenka. Vytvořit společnost poskytující služby ochrany osob a majetku tak, aby se lidé opravdu cítili v bezpečí a měli se o koho opřít. Neustále máme co zlepšovat, ale jdeme si za svým cílem.

Chci vědět víc
Mise

Chráníme hodnoty. Jsme tu pro ty, kdo nás potřebují a chtějí s námi řešit otázky vlastní bezpečnosti.

Vize

Jsme synonymem pocitu bezpečí, založeném na spolehlivých technologiích a silných pažích, propojených v jeden funkční bezpečnostní systém.

Etický kodex

Shrnuje hlavní pravidla jednání, kterými se řídí všichni pracovníci společnosti DEFENDIT SYSTEMS s.r.o.

Kodex
SYSTÉM ŘÍZENÍ KVALITY

Společnost DEFENDIT CORDIS s.r.o. má certifikovaný systém řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001.

MANAGEMENT
Petr KönigVýkonný ředitel

Řídím, kontroluji a koordinuji výsledky práce vrcholového managementu. Vytvářím strategii a vyhledávám nové příležitosti.

Zuzana KönigováProvozní ředitel

Kontroluji, ptám se a chci vysvětlení.

Jindřich HoužvaTechnický ředitel

Neznám slovo nejde. Pojďme se pobavit o tom, jak to udělat.

Břetislav RigerObchodní ředitel

Zákaznická péče a marketing. Vyhledávání nových příležitostí. Na prvním místě je vždycky zákazník.

Vladimíra KřístkováFinanční oddělení

Všechna čísla začínají a končí u mě.

Gabriela ŽákováBezpečnostní manažer

Pocit bezpečí je důležitý pro každého z nás. Se svým týmem se starám o to, aby se u našich zákazníků stal tento pocit skutečností.

Nikol JanúchováBezpečnostní manažer

Starám se o hladký chod našich objektů a jejich personální obsazení. Komunikuji s klienty, zaměstnanci a řeším jejich požadavky.

Vít StrakošBezpečnostní manažer

Zajišťuji poskytování služeb v oblasti ochrany osob a majetku na profesionální úrovni. Zavádím inovativní postupy a řešení do praxe.

Vlastimil MolnarBezpečnostní manažer

Náplní mé práce je kompletní zajištění hlídaných objektu fyzickou ostrahou, řízení výjezdových skupin a komunikace s investorem zakázky.

Jana JanúchováBezpečnostní manažer

Mojí prací je personální zajištění, organizovaní, komunikování, kontrolování a plánování. Vše ke spokojenosti zaměstnanců a zákazníka.

Napsali o nás

"Společnost poskytuje velmi kvalitní služby v oblasti fyzické ostrahy i technické chrany. Dále pak poskytuje výborné služby v servisu a oprav technického zabezpečení. Spolupráce probíhá podle objednaných smluvních podmínek. Kvalita poskytovaných služeb plně odpovídá našim očekáváním."

celý textMgr. Jan Jurásekvedoucí odboru ochrany a kontroly OKD, a.s.

"Jménem organizačního výboru Zlaté tretry Ostrava IAAF World Challenge 2016, která se konala 19.5.2016 a 20.5.2016 na Městském stadionu v Ostravě, bychom Vám chtěli vyjádřit velké poděkování za pomoc a spolupráci, jenž velkým dílem přispěla k uspořádání tak významné a rozsáhlé akce na území naší republiky. Letos obzvláště významné, protože se konal 55.ročník tohoto mítinku.

Také díky Vaší pomoci se organizačnímu výboru podařilo celou akci výborně zvládnout, o čemž svědčí velmi kladné ohlasy jak ze strany účastníků, diváků tak i ze strany technického delegáta. Bylo konstatováno, že tento ročník byl ze všech ročníků po technické stránce nejkvalitnější.

Věříme, že i pro Vaši společnost byla tato akce přínosem a že při dalších akcích se budeme moci na Vás obrátit jako na osvědčeného a spolehlivého partnera.

Děkujeme."

celý textOldřich Zvolánektechnický ředitel mítinku

"Instalací zabezpečovacího a kamerového systému od Defenditu, jsme získali i automatizaci bran a vrat s možností ovládání z mobilního telefonu."

celý textTomáš Hynčicamístopředseda SVJ

"Kdybychom se neporadili a nechali si namontovat kamery co jsme chtěli, od člověka co nám je nabízel, ani bychom nevěděli, že je to tak nelegální."

celý textJan Rubskýmajitel bytového domu

"Velmi mile jsem byl překvapen skutečností, že realizace našeho projektu proběhla v předstihu před smluvním termínem, kvalitně odvedené práce, osobní a profesionální přístup celého teamu Defendit systems s.r.o."

celý textDavid KlímaVÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s.

"Společnost Defendit systems s.r.o. je profesionální společnost s velkým rozsahem služeb, které lze využít k řádnému provozu nemovitostí a služeb spojených s jejich užíváním."

celý textRostislav VzatekPromet Group a.s.

"Občas nás ten alarm sirénou pořádně vyděsil, ale vždy jsme si za to mohli sami. Teď, když už ho používáme správně, alespoň víme, že funguje."

celý textMarkéta Hopsováprovozní restaurace
PRO KOHO DĚLÁME?

Z povahy naší práce, která je postavena na diskrétnosti a důvěře, respektujeme soukromí našich klientů. Děkujeme všem, které můžeme s hrdostí uvést v našich referencích.

© 2018 Defendit systems s.r.o. Všechna práva vyhrazena.Tvorbu webové stránky zajistil BINARGON.cz