Chráníme hodnoty, na kterých záleží

Dispečink NON-STOP 597 075 300

Program výhod

Naše tipy, rady, návody a novinky

Drátový vs. bezdrátový alarm: plusy a mínusy

Co je lepší drát nebo bezdrát? Máte obavu z instalace, řezání drážek pro kabeláž do zdiva, malováním atd. Nevíte jak to vychází finančně? Nabízíme Vám informace tak, jak je předkládáme zákazníkům my.

UR FOG: generátor bezpečnostní mlhy

Podle statistik trvá každá krádež v obchodě nebo domě méně než 3 minuty, protože lupiči přesně vědí, kam jít a co vzít. Může to být právě 15 vteřin, které rozhodují o vašem majetku. 

Jak zabránit falešným poplachům

Ochrana majetku nebo zajištění bezpečí nás a našich blízkých by v dnešní době mělo být naprostou samozřejmostí. Ať už se pro bezpečnostní systém rozhodnete z jakéhokoliv důvodu, určitě počítáte s jeho maximální spolehlivostí.

Bezpečnostní centrum – vyšší úroveň ochrany a bezpečí

Ať už teprve zvažujete instalaci bezpečnostních prvků či kamerového systému, nebo jste již naopak jejich hrdými majiteli, máme pro vás skvělou možnost, jak celé zabezpečení posunout na ještě vyšší úroveň. Pomoci vám v tom může Bezpečnostní centrum, které sdružuje činnosti pultu centralizované ochrany (tzv. PCO), poplachového přijímacího centra (tzv. PPC) a dohledového pracoviště v jeden funkční celek. Pojďte se s námi podívat, co vše za vás může vyřešit a jaké výhody přináší.

10 TIPŮ, jak udržet zloděje mimo vaši garáž

U většiny rodinných domků nebo také firem je garáž naprosto neodmyslitelnou součástí. Ať už slouží jako pokojík pro vašeho plechového mazlíčka, je určena pro uschování hobby nářadí nebo ji naopak využíváte jako útočiště pro drahé stroje nezbytné k vaší práci, je potřeba se postarat o její spolehlivou ochranu.

Získejte od nás tipy a rady do e-mailu

  • Automaticky vás upozorníme na nový článek.
  • Tipy, rady, návody pro lepší bezpečnost.
  • Získáte prémiové informace a postupy.

Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení. Zjistěte více »