Zlatá tretra 2016 a 2017

Atletický mítink, který se koná od roku 1961 na Městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích. V posledních letech je zařazen do prestižní kategorie IAAF Super Grand Prix.

OKD A.S.

Společnost OKD je jediným producentem černého uhlí v České republice. Těží jej v hlubinných dolech v karvinském revíru v jižní části Hornoslezské uhelné pánve. Firma vyhledává, těží, upravuje, zušlechťuje a prodává černé uhlí s nízkým obsahem síry a dalších příměsí.

RESIDOMO, S.R.O.

Největším poskytovatel nájemního bydlení v České republice a dceřiná firma mezinárodního investora, společnosti Round Hill Capital (RHC), která se specializuje na správu větších portfolií nájemních rezidenčních nemovitostí napříč Evropou.

HORNBACH BAUMARKT CS s.r.o.

Hornbach otevřel v roce 1968 jako první firma v Evropě svoji kombinovanou prodejnu pro stavbu a zahradu. Dnes jsou zastoupeni s velkoplošnými pobočkami v zemích jako jsou Německo, Lucembursko, Nizozemí, Rakousko, Rumunsko, Slovensko, Švédsko, Švýcarsko a Česká republika.

MSEM, A.S.

Moderní a dynamická elektromontážní firma s dlouholetou tradicí v oblasti výstavby, rekonstrukce, oprav a údržby rozvodných energetických zařízení patří mezi největší a nejvýznamnější dodavatele v rámci České republiky.

PROMET GROUP a.s.

Skupina PROMET GROUP a.s. je holdingovým uskupením firem, působících zejména v segmentu metalurgie a strojírenství. Mateřská společnost PROMET GROUP a.s. v prvé řadě spravuje holdingovou strukturu firem ve skupině a vytváří co nejpříznivější rámcové podmínky pro jejich podnikatelskou činnost.

Maxion Wheels Czech s.r.o.

Největší společnost na světě vyrábějící kola s téměř 200 letou kombinací zkušeností, technologie a nejlepších lidí! Firma je předním dodavatelem největších světových výrobců automobilů jako je Hyundai, Ford, Renault, Porsche, Kia, Peugeot, BMW, Škoda, Volkswagen, Opel a další.

Golf Resort Lipiny

Golfové hřiště v karvinské oblasti Lipiny bylo oficiálně otevřeno 2. května 2012. Hřiště vzniklo v industriální krajině mezi dvěma činnými šachtami. Území blízko Karviné, kde byly ještě nedávno viditelné následky důlní činnosti. Společnost OKD zrekultivovala a s pomocí fondů Evropské unie na něm vybudovala unikátní sportovní areál pro obyvatele regionu i turisty.

SMOLO Recycling s.r.o.

Je domácí, ryze regionální a česká firma zabývající se odpadovým hospodářstvím, údržbou komunikací, demolicemi a zemními pracemi v Moravskoslezském kraji. Její služby pojímají všechny druhy odpadů v celém cyklu odpadového hospodářství, klade důraz na využívání a znovu užívání odpadů. Rozvíjí stabilní, solidní a dlouhodobé vztahy se svými zákazníky.

Napsali o nás

"Společnost poskytuje velmi kvalitní služby v oblasti fyzické ostrahy i technické chrany. Dále pak poskytuje výborné služby v servisu a oprav technického zabezpečení. Spolupráce probíhá podle objednaných smluvních podmínek. Kvalita poskytovaných služeb plně odpovídá našim očekáváním."

celý textMgr. Jan Jurásekvedoucí odboru ochrany a kontroly OKD, a.s.

"Jménem organizačního výboru Zlaté tretry Ostrava IAAF World Challenge 2016, která se konala 19.5.2016 a 20.5.2016 na Městském stadionu v Ostravě, bychom Vám chtěli vyjádřit velké poděkování za pomoc a spolupráci, jenž velkým dílem přispěla k uspořádání tak významné a rozsáhlé akce na území naší republiky. Letos obzvláště významné, protože se konal 55.ročník tohoto mítinku.

Také díky Vaší pomoci se organizačnímu výboru podařilo celou akci výborně zvládnout, o čemž svědčí velmi kladné ohlasy jak ze strany účastníků, diváků tak i ze strany technického delegáta. Bylo konstatováno, že tento ročník byl ze všech ročníků po technické stránce nejkvalitnější.

Věříme, že i pro Vaši společnost byla tato akce přínosem a že při dalších akcích se budeme moci na Vás obrátit jako na osvědčeného a spolehlivého partnera.

Děkujeme."

celý textOldřich Zvolánektechnický ředitel mítinku

"Instalací zabezpečovacího a kamerového systému od Defenditu, jsme získali i automatizaci bran a vrat s možností ovládání z mobilního telefonu."

celý textTomáš Hynčicamístopředseda SVJ

"Kdybychom se neporadili a nechali si namontovat kamery co jsme chtěli, od člověka co nám je nabízel, ani bychom nevěděli, že je to tak nelegální."

celý textJan Rubskýmajitel bytového domu

"Velmi mile jsem byl překvapen skutečností, že realizace našeho projektu proběhla v předstihu před smluvním termínem, kvalitně odvedené práce, osobní a profesionální přístup celého teamu Defendit systems s.r.o."

celý textDavid KlímaVÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s.

"Společnost Defendit systems s.r.o. je profesionální společnost s velkým rozsahem služeb, které lze využít k řádnému provozu nemovitostí a služeb spojených s jejich užíváním."

celý textRostislav VzatekPromet Group a.s.

"Občas nás ten alarm sirénou pořádně vyděsil, ale vždy jsme si za to mohli sami. Teď, když už ho používáme správně, alespoň víme, že funguje."

celý textMarkéta Hopsováprovozní restaurace
Střežené domácnosti
514
Střežené firmy
261
Chráníme soukromí klientůZobrazované pozice jsou pouze orientační.
Potřebuji cenovou nabídku
© 2018 Defendit systems s.r.o. Všechna práva vyhrazena.WWW stránky dodal BINARGON.cz