Specializovaná řešení


Neustále inovujeme naše služby a snažíme se vyhledávat nová řešení, přispívající k zefektivnění bezpečnostních služeb. Ať už využitím konkrétních technologii, nebo jejich vzájemnou integrací hledáme způsoby, jak lépe zabezpečit to na čem vám záleží. Vytváříme nestandartní řešení a přinášíme novinky z oblasti bezpečnostních technologii z celého světa.

Generátory mlhy URFOG

Přidejte ke své siréně systém, který zamlží prostor za 15s.

Technologie URFOG, zajišťuje na rozdíl o kouřových systémů využití aerosolu, který je zcela inertní vůči lidem, potravinám, zvířatům atd. V případě aktivace poplachu je tak v prostoru vytvořena hustá mlha, která zcela znemožní viditelnost a zafouká celý prostor během několika vteřin. Výsledkem je dezorientovaný a vyplašený pachatel, který nic nevidí. Skvělé řešení pro prodejny klenotů, drahé elektroniky, farmacie, ale i skladové prostory velkých hal.


Virtuální vrátnice

Nahrazujeme strážní službu elektronickými systémy se vzdálenou obsluhou.

Pokud provozujete vrátnici s malým pohybem vozidel a osob, nebo například recepci ubytovny či hotelu, je toto řešení efektivním způsoben snížení nákladů. Vytvoříme systém s komunikační hláskou, kterou se každý, kdo chce dovnitř dovolá na naše Bezpečnostní centrum, to vyhodnotí jeho oprávnění a následně mu vzdáleně otevře či nikoliv. Veškeré úkony i komunikace jsou zaznamenávány. Pokud nemáte dostatečné vybavení, poskytneme jej v rámci naší služby.


Tlakové reproduktory

Akustické reproduktory k zahánění neposlušných a nepřizpůsobivých

Naši operátoři využívají kamerových a zabezpečovacích systémů a v případě nepovolené aktivity upozorní prostřednictvím akustických reproduktorů umístěných v areálu či objektu. V praxi to znamená, že pokud zpozorují něco nekalého, vytočí linku daného reproduktoru a vysvětlí těm na druhé straně (dostatečně rázně a hlasitě), že tam nemají co dělat. V případě, neuposlechnutí vyrozumí ostrahu, výjezdovou skupinu nebo Policii ČR.


Radarová detekce

Ochrana vnějších ploch a pozemků jako v akčním filmu.

Pokud se někdo pohybuje v prostoru zaměřeném radarovou detekcí, otáčí se na něj veškeré dostupné kamery a sledují jeho pohyb. Současně je na tuto skutečnost upozorněno Bezpečnostní centrum. Jednotlivé objekty jsou zaměřeny a počítány. Tyto systémy zaměří několik desítek objektů současně. Určeno pro rozlehlé areály s cennou mechanizací a uloženým materiálem.

CO U NÁS MŮŽETE VYZKOUŠET?

Ovládání zabezpečovacích systémů, přístupových systémů a kamer od předních světových výrobců. Na vlastní oči se můžete přesvědčit o kvalitě a provedení konkrétních bezpečnostních prvků a získat tak informace vedoucí k řešení, které splní nebo překoná vaše představy.

© 2018 Defendit systems s.r.o. Všechna práva vyhrazena.WWW stránky dodal BINARGON.cz