Kamerové systémy


Kamerové systémy se staly nedílnou součástí života nás všech. Možnost jejich využití vzhledem k ochraně osobních údajů upravuje legislativa a jejich funkční a smysluplné využití je zcela podřízeno tomu, jak jsou navrženy. Našim cílem, je seznámit zákazníky se všemi možnostmi a povinnostmi, které by měli vědět a pomoci jim s návrhem a instalací. Pro následný servis a údržbu poskytujeme veškeré potřebné služby.

On-line monitoring

Zajistíme nepřetržitý dohled vašich kamerových systémů.

Prostřednictvím našeho Bezpečnostního centra, zajistíme nepřetržitý dohled nad vašim kamerovým systémem, který zajistí nejen kontrolu toho, co se u vás děje, ale i kontrolu funkčnosti vlastního systému. Získáte tak možnost věnovat svou pozornost jinam. Naši pracovníci zajistí odpovídající reakci na mimořádné události dle předem sjednaných scénářů a o všem vás budeme informovat.


Inteligentní funkce (detekce a počítání objektů)

Využívejte všechny možnosti kamerových systému na plno.

Kamerové systémy umí mnohem více než získat pouhý záznam. Mezi jejich vlastnosti patří i schopnosti sledování pohybu ve vyznačené zóně, oznámení skutečnosti že v zóně přibyl předmět, který tam před tím nebyl nebo odtud například předmět zmizel. Poskytnou vám informace o počtu vozidel a osob, které překročili virtuální hranici naznačenou v obraze nebo detekují požár. Všechny tyto události pak můžete využít pro spuštění události jako je e-mailové upozornění, vyvolání poplachu nebo označení místa v záznamu pro zjednodušení následného vyhledávání takových událostí.


Čtení registračních značek

Zajistíme elektronickou evidenci vozidel a mnohem víc.

Registrační značka vozidla je údaj, který může sloužit k oprávnění vjezdu, ale současně k vyvolání dalších akcí. Na základě rozpoznání značky kamerovým systémem a následně rychlou kontrolou oprávnění v databázi vozidel tak můžete vozidlo nechat vjet do areálu, odmítnout mu přístup, upozornit oprávněnou osobu, nebo mít užitečný podklad pro dohledávání bezpečnostních incidentů v kamerových záznamech o tom jaké vozidlo, kdy a kam vjelo. Součástí rozpoznávacího systému je i fotodokumentace přední části vozidla.


Správa a zpracování záznamu

Pomůžeme vám s ochranou osobních údajů a správou kamerových záznamů.

Pro provozování kamerových systémů platí pravidla, které je s odkazem na platnou legislativu potřeba dodržovat. Aby byl v případě problému záznam s kamer přípustný jako důkaz a nebyl v rozporu se zákonem, je potřeba vědět jak jej zpracovávat, užívat a přenášet. Vytvoříme vám směrnice a postupy pro správné chování všech uživatelů a všechny proškolíme.

CO U NÁS MŮŽETE VYZKOUŠET?

Ovládání zabezpečovacích systémů, přístupových systémů a kamer od předních světových výrobců. Na vlastní oči se můžete přesvědčit o kvalitě a provedení konkrétních bezpečnostních prvků a získat tak informace vedoucí k řešení, které splní nebo překoná vaše představy.

© 2018 Defendit systems s.r.o. Všechna práva vyhrazena.WWW stránky dodal BINARGON.cz