Elektronická kontrola vstupu


V areálech a objektech se zvýšeným pohybem osob, jsou tyto systémy prostředkem nabízejícím naprosto neomezené možnosti autorizace, evidence, reportingu a spouštění dalších navazujících akcí. Správný systém může nejen umožnit vstup či vjezd po přiložení identifikačního čipu nebo sejmutí biometrického údaje, ale současně odeslat e-mail o vaší přítomnosti, odemknout a odkódovat související prostory nebo spustit nastavené technologie.

Autonomní zámky

Ovládání dveří bez klíčů a s evidencí

Výrobci bezpečnostních kování a zámků nabízejí řešení, které lze využít i na jednotlivé dveře. Systém využívá integrované čtečky a řídící jednotky přímo ve vlastním zámku a umožňuje tak odemknutí nebo ovládání kliky prostřednictvím čipu, karty nebo aplikací z mobilního telefonu. Veškeré přístupy jsou evidovány přímo v zámku a je možné je vyexportovat v případě potřeby. Pro elektronickou kontrolu vstupu tak není vždy nezbytné instalovat rozsáhlou síť informačních technologii.


Přístupové systémy

Řízení oprávnění přístupu na plný plyn.

Přístupové systémy vytváření prostředí, ve kterém se dveře, brány, závory a jiné mechanické a elektronické systémy ovládají na základě oprávnění jednotlivých osob. Oprávnění je navedeno administrátorem v systému. Identita osob je ověřována přiložením čipu, karty nebo biometrickou analýzou (oči, otisky, krevní řečiště, obličej). Vozidla se identifikují typem, barvou a registrační značkou nebo např. VIN kódem. Jen osoby z řádně ověřenou identitou a oprávněním pak mohou otevírat dveře, brány a ovládat jiné systémy a o všem je veden záznam, popřípadě jsou o jejich aktivitách zasílány reporty pro další bezpečnostní analýzy.


Vjezdové systémy

Kdo nemá právo vjezdu, ten nevjede

Stejně jako lze řídit oprávnění přístupu osob, lze stejným systémem kontrolovat kdo k vám jezdit může a kdo ne. Podle potřeb pak zvolíme autorizaci na základě čipu, karty, registrační značky vozidla nebo pokročilých technologii využívající informační systémy s evidencí a řízením oprávnění.


Virtuální vrátnice

Jediné co neumíme, je být tam fyzicky.

Fyzická přítomnost strážní služby na místech s pohybem osob a vozidel je něco, co stojí provozovatele nemalé náklady a výsledkem je otevření, zavření, zapsání do knihy a fyzická kontrola osob a vozidel. Pokud si to dokážete představit bez fyzické kontroly, uděláme vše ostatní za zlomek původní ceny. Vytvoříme systém, ve kterém bude vrátnice obsluhovaná vzdáleně z našeho nepřetržitého pracoviště. Výsledkem bude kontrola oprávnění, evidence, ovládání vstupních systémů a dohled prostřednictvím kamer, bez strážní služby.

CO U NÁS MŮŽETE VYZKOUŠET?

Ovládání zabezpečovacích systémů, přístupových systémů a kamer od předních světových výrobců. Na vlastní oči se můžete přesvědčit o kvalitě a provedení konkrétních bezpečnostních prvků a získat tak informace vedoucí k řešení, které splní nebo překoná vaše představy.

© 2018 Defendit systems s.r.o. Všechna práva vyhrazena.WWW stránky dodal BINARGON.cz