ÚKLIDOVÁ ČINNOST

Uklízíme v bytových domech i průmyslových podnicích a areálech. Zajišťujeme vyklízení sklepních prostor, půd a kočárkáren. Nabízíme úklidové služby nejen firmám, ale i samostatným domácnostem.

Chci vědět víc
ÚKLIDOVÁ ČINNOST

Při práci využíváme nejmodernější stroje, technologické postupy a čistící prostředky zajišťující dokonalý výsledek a šetřící vaše náklady. Veškeré požadavky řešíme operativně.

Chci vědět víc
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Náhradní plnění je optimální způsob, jak splnit podíl zaměstnanců OZP povinný pro všechny soukromé a státní společnosti s 25 a více zaměstnanci. Náhradní plnění lze realizovat ve spolupráci se společností, jejíž podíl zaměstnávání OZP je minimálně 50 %. A my jsme právě takovou firmou. Využijte tak naplno výhod náhradního plnění, které Vám rádi poskytneme..

Chci vědět víc

Uklidová činnost

Při práci využíváme nejmodernější stroje, technologické postupy a čistící prostředky zajišťující dokonalý výsledek a šetřící vaše náklady.
Veškeré požadavky řešíme operativně.

  • Pravidelný úklid objektů
  • Průmyslové čistění a údržba podlah
  • Havarijní dispečink
  • Mytí oken a mytí prosklených ploch
  • Provádíme pokolaudační úklid
  • Doplňování hygienického materiálů
  • Čištění žaluzií
  • Čištění koberců aj. služby související
Oblasti úklidu

Pro jednotlivé oblasti úklidu jsou určeny čtyři barvy. V těchto barvách se používají pomůcky jako jsou například vědra, utěrky, případně kartáče nebo mopy.

GENERÁLNÍ

Kanceláře, chodby, haly a recepce, učebny, jednací místnosti

SANITÁRNÍ

Toalety, pisoáry, kojící místnosti, kojenecké místnosti, přebalovací místnosti

KUCHYŇSKÉ

Kuchyně, přípravny, jidélny, jídelní vozy, servírovací a prodejní prostory

UMÝVÁRENSKÉ

Umývárny, koupelny, sprchy, umyvadla, bazény, sauny

NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Náhradní plnění je optimální způsob, jak splnit podíl zaměstnanců OZP povinný pro všechny soukromé a státní společnosti s 25 a více zaměstnanci. Náhradní plnění lze realizovat ve spolupráci se společností, jejíž podíl zaměstnávání OZP je minimálně 50 %. A my jsme právě takovou firmou. Využijte tak naplno výhod náhradního plnění, které Vám rádi poskytneme.

DOMLUVIT SCHŮZKU
© 2018 Defendit systems s.r.o. Všechna práva vyhrazena.WWW stránky dodal BINARGON.cz