DAHUA

Společnost Dahua Technology je světovým leaderem v oblasti kamerových systémů a integrace bezpečnostních řešení. Jako přední poskytovatel bezpečnostních řešení nabízí společnost Dahua komplexní řešení pro různé aplikace a průmysl, včetně řízení provozu, vládních zařízení, maloobchodu a bankovnictví a finance a tak dále. Aplikační řešení jako rozpoznávání obličejů a rozpoznávání registračních značek vozidel obsahují nejen kamery, rekordéry a VMS, ale také otevřená rozhraní pro pohodlnou integraci třetích stran.

SÍŤOVÉ KAMERY

Společnost Dahua Technology se zavázala nabízet nejmodernější technologie a produkty, jako jsou panoramatické kamery s více senzory, ePoE pro 800m výkon a přenos dat přes ethernetový kabel, a Smart Codec pro zlepšení účinnosti kódování a šetření šířky pásma. Na splnění různých požadavků je k dispozici několik úrovní produktů. Řada Ultra je určena pro profesionály, kteří požadují nejnovější inovace a nejlepší kvalitu. Série Eco-Savvy je určena pro profesionály, kteří hledají vyváženost v oblasti nákladů, zatímco řada Lite je určena pro zákazníky, kteří se starají o kvalitu, ale mají napjatý rozpočet.

OTOČNÉ KAMERY

Dahua nabízí jak síťové, tak i HDCVI PTZ kamery. Kamery PTZ používají funkčnost posunu, náklonu a zvětšení a poskytují tak pokrytí v širokém okolí a skvělé detaily. Pro speciální využití jsou v sortimentu i antikorozní kamery a kamery odolné proti výbuchu. Kamery řady Ultra Series jsou vybaveny vysoce výkonnými snímači, výkonným optickým zoomem, infračerveným osvětlením s dlouhým dosahem a výkonnou ochranou, která uspokojí aplikace s vysokými nároky na výkon. Dahua PTZ kamery jsou široce používány v různých průmyslových odvětvích, jako je doprava, vláda, městský dozor atd. a prokázaly svou trvanlivost a účinnost dokonce i v extrémních podmínkách, jako například na Mt. Everest.

 

TERMOKAMERY

Tepelné kamery, které nevyžadují zdroj světla, jsou vynikající pro zajištění lepšího pokrytí v různých prostředích, jako jsou ty s drsnými podmínkami nebo extrémní tmou. Kromě toho mají termokamery detekci dlouhého dosahu a možnosti měření teploty, což umožňuje jejich použití ve spojení s kamerami s viditelným světlem za účelem dosažení komplexního sledování počasí. Řada teplotních kamer Dahua pokrývá jak tepelná, tak i hybridní (Thermal + Visible) kamery, která splňují různé požadavky uživatelů. Tepelné kamery jsou široce používány v aplikacích jako obvodová ochrana, ochrana klíčových součástí (elektrická zařízení, plynová čerpadla atd.) Mimořádně specializovaná aplikace thermokamer, je  detekce přehřátí v kritické infrastruktuře, prevence lesních požárů, komunálních skládek odpadů.

Přístupové a dveřní systémy

Produktová řada Dahua Video Intercom usnadňuje komunikaci návštěvníků, vlastníků domů a center pro správu nemovitostí. Produkty Dahua intercom přicházejí v řadě lineárních řešení IP, Wi-Fi, dvouvodičových a analogových řešení pro domy, malé byty a velké byty. CCTV a integrace alarmů nabízejí více inteligence a bezpečnosti. Řešení telefonního terminálu Dahua kombinuje sledování CCTV s informačními a řídícími zařízeními, které umožňují pohodlné ovládání nouzových situací. Na splnění různých požadavků na instalaci jsou k dispozici různé typy výrobků.