7 kroků pro zabezpečený domov

1) Definice předmětu střežení

Víte přesně, co chcete zabezpečit a proti jakému riziku? Správně definované oblasti pro zabezpečení jsou klíčem ke správnému návrhu zabezpečovacího systému.

2) Seznamte se s dostupnými technologiemi

Nechte si předvést, čím se liší jednotlivé zabezpečovací systémy. Vyzkoušejte si jejich ovládání a jednotlivé funkce před tím, než se rozhodnete pro určitého výrobce a konkrétní typ. Navštivte náš showroom v Ostravě.

3) Návrh zabezpečovacího systému

Potkejte se s našimi technickými poradci a nechte si zpracovat návrh zabezpečovacího systému přímo na místě. Využijte příležitosti bezplatné osobní konzultace v předem domluveném termínu. 

4) Obchodní a realizační podmínky

Naši obchodní zástupci s vámi dořeší smluvní dokumentaci a navrhnou vám termín pro vlastní realizaci. Zvolte si termín realizace, který bude nejlépe odpovídat vašim možnostem. 

5) Předání systému

Předání systému doprovází základní školení uživatelů, předání přístupových hesel a manuálů pro správnou obsluhu jednotlivých funkcí. V případě potřeby je možné školení kdykoliv opakovat.

6) Nastavení služeb

Pokud budete požadovat zajištění reakce na případný alarm či poruchu vašeho zabezpečovacího systému, zvolte si z našich tarifů takový, který vám bude nejvíce vyhovovat.

7) Pravidelná údržba

Pro zajištění spolehlivé funkčnosti doporučujeme systém alespoň jednou ročně zkontrolovat prostřednictvím servisního technika, který provede výměnu akumulátoru a funkční zkoušky.

 

Jsme Defendit – Chráníme hodnoty

Kontaktujte nás.