CHYTRÉ ZABEZPEČENÍ

Správně navržený systém může i pomáhat.

Zabezpečovací systémy nemusí sloužit pouze k zabezpečení proti vloupání, ale umí otevírat brány, garážová vrata, ovládají zavlažování, regulují topení a májí i jiné vychytávky.

Chci vědět víc
REKREAČNÍ NEMOVITOST

Odjíždíte pravidelně pryč a necháváte ji samotnou někde na samotě u lesa či u jezera? Chcete-li se vyhnout nepříjemným překvapením při návratu zpět, zabezpečíme vám chaloupku tak, aby na ní nikdo neloupal perníček.

ŘEŠENÍ
RODINNÝ DŮM

Kdo by nechtěl mít svůj dům pod ochranou? Zabezpečením vyřešíte nejen ochranu proti vloupání, požáru nebo úniku vody či plynu. Můžete zjistit, kdo vám chodí do bazénu, kdo se v noci pohybuje po zahradě nebo koho zajímá co máte v garáži.

ŘEŠENÍ
BYTOVÝ DŮM

Společenstvím vlastníků a majitelům bytových domů nabízíme řešení sdílených zabezpečovacích systémů, které zajistí bezpečí společných prostor, bytových jednotek, skladovacích kójí i garáží, pro všechny nájemníky v domě.

ŘEŠENÍ
7 krokůpro zabezpečený domov
Definice předmětu střežení

Víte přesně, co chcete zabezpečit a proti jakému riziku? Správně definované oblasti pro zabezpečení jsou klíčem ke správnému návrhu zabezpečovacího systému.

Seznamte se s dostupnými technologiemi

Nechte si předvést, čím se liší jednotlivé zabezpečovací systémy. Vyzkoušejte si jejich ovládání a jednotlivé funkce před tím, než se rozhodnete pro určitého výrobce a konkrétní typ.

Návrh zabezpečovacího systému

Potkejte se s našimi technickými poradci a nechte si zpracovat návrh zabezpečovacího systému přímo na místě. Využijte příležitosti bezplatné osobní konzultace v předem domluveném termínu.

Obchodování a realizační podmínky

Naší obchodní zástupci s vámi dořeší smluvní dokumentaci a navrhnou vám termín pro vlastní realizaci. Zvolte si termín realizace, který bude nejlépe odpovídat vaším možnostem.

Předání systému

Předání systému doprovází základní školení uživatelů, předání přístupových hesel a manuálů pro spravnou obsluhu jednotlivých funkcí. V případě potřeby je možné školení kdykoliv opakovat.

Nastavení služeb

Pokud budete požadovat zajištění reakce na případný alarm či poruchu vašeho zabezpečovacího systému, zvolte si z našich tarifů takový, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Pravidelná údržba

Pro zajištění spolehlivé funkčnosti doporučujeme systém alespoň jednou ročně zkontrolovat prostřednictvím servisního technika, který provede výměnu akumulátoru a funkční zkoušky.

ÚDRŽBA A SERVIS

Zajistíme pravidelné periodické prohlídky a servisní činnosti nezbytné pro správné fungování vašeho zabezpečovacího systému. Nastane-li přece jen porucha, přijedeme a problém vyřešíme.

CHCI VĚDĚT VÍC
REAKCE NA POPLACH

Pro případ poplachu, poruchy nebo celkového výpadku zabezpečovacího systému, existuje nejlepší možná reakce. My máme tyto scénáře předem připravené a vždy přesně víme, jak reagovat. S námi to vy, můžete pustit z hlavy.

TARIFY
CHRAŇTE SVÉ BLÍZKÉ

S nástupem stáří přichází i mnoho doprovodných indispozic a onemocnění, která ohrožují seniory kolem nás. Problém je, že mnohdy volání o pomoc dorazí pozdě nebo nedorazí vůbec.

CHRÁNIT SVÉ BLÍZKÉ
CHRAŇTE SVOU FIRMU

Vaše podnikání je vaše živobytí. S námi snížíte riziko dopadu emocionálních a finančních škod způsobených vloupáním a požárem - nemluvě o dalších škodách způsobených jejich následkem.

CHRÁNIT SVOU FIRMU
VÍC NEŽ JEN ALARM

Nabízíme kvalitní služby za férové ceny. Stojíme si za tím, čím jsme.

Pojištění odpovědnosti

Jsme pojištěni ve výši 20.000.000,- Kč.

Stále zapnuto

Nepropásneme poplach nebo poruchu.

Vzdálený přístup

Odkudkoliv.

Průměrný dojezdový čas

Okamžitá reakce.

Jsme připraveni pomoci

Kdykoliv.

© 2018 Defendit systems s.r.o. Všechna práva vyhrazena.Tvorbu webové stránky zajistil BINARGON.cz