VIRTUÁLNÍ VRÁTNICE

Jak jsme nahradili živého vrátného a ušetřili hromadu peněz.

Opravdu potřebujete na vjezdu a vstupu do areálu fyzickou ostrahu s vysokými provozními náklady na zvedání závory, zapisování vozidel a pouštění osob? Ukážeme vám, jak ušetřit až 80% nákladů a vše řídit vzdáleně z našeho dispečinku.

Chci vědět víc
BEZPEČNOSTNÍ MANAGEMENT

Pro zajištění kvalitní ochrany, potřebujete plán. Plán založený na analýze rizik, návrhu preventivních opatření, a to vše s ohledem na finanční zdroje a platnou legislativu. Využijte naše zkušenosti, ušetříte čas i peníze.

ŘEŠENÍ
TECHNICKÉ ZABEZPEČENÍ

Vytváříme funkční systémy určené k ohraně areálů, objektů, předmětů i osob. S využitím spolehlivých kamerových, zabezpečovacích a přístupových systémů, zajistíme vaše aktiva, proti odcizení či jiným škodám.

ŘEŠENÍ
FYZICKÁ OSTRAHA

Některé věci bez lidí prostě nezajistíte. Pro fyzické kontroly na vstupech do areálů, kontrolu pohybujících se osob, zajištění recepční služby nebo osobního strážce, potřebujete pracovníky s čistým trestním rejstříkem.

ŘEŠENÍ
POPLACHOVÉ PŘÍJÍMACÍ A DOHLEDOVÉ CENTRUM

Seznamte se s nabídkou tarifů našeho dispečinku. Pracoviště s nepřetržitým provozem, kde naši pracovníci monitorují technickou kondici připojených systémů a řeší mimořádné situace způsobené narušiteli nebo technickými výpadky jednotlivých systémů. Vyberte si tarif přesně podle vašich potřeb a možností.

TARIFY BUSINESS
DEISY

Ve snaze zajistit co nejotevřenější komunikaci s našimi klienty, vytváříme prostředí softwarové aplikace, ve které sdílíme veškeré informace o úkolech, směrnicích, pokynech a bezpečnostních incidentech.

CHCI VĚDĚT VÍC
CHRAŇTE SVŮJ DOMOV

Postaráme se ochranu vašeho domova, zatím co se věnujete svému podnikání. Zajistíme vše potřebné v době vaší běžné i delší nepřítomnosti. Svěřte se do naší péče a využijte služeb, které vám zajistí klid na práci. Vaše práce je určitě důležitá, určitě ale není jediná důležitá věc ve vašem životě.

CHRÁNIT SVŮJ DOMOV
VÍC NEŽ JEN ALARM

Nabízíme kvalitní služby za férové ceny. Stojíme si za tím, čím jsme.

Pojištění odpovědnosti

Jsme pojištěni ve výši 20.000.000,- Kč.

Stále zapnuto

Nepropásneme poplach nebo poruchu.

Vzdálený přístup

Odkudkoliv.

Průměrný dojezdový čas

Okamžitá reakce.

Jsme připraveni pomoci

Kdykoliv.

© 2018 Defendit systems s.r.o. Všechna práva vyhrazena.Tvorbu webové stránky zajistil BINARGON.cz