CHRAŇTE SVÉ BLÍZKÉ

S nástupem stáří přichází i mnoho doprovodných indispozic a onemocnění, která ohrožují seniory kolem nás. V okolí se sice nachází příbuzní nebo pracovníci pečovatelských služeb, kteří jsou připraveni v případě potřeby pomoci a zareagovat. Problém je, že mnohdy volání o pomoc dorazí pozdě nebo nedorazí vůbec.

Chci vědět víc

Tísňové jednotky

Dodáváme hardware a software, který umožňuje hlídat jak osoby pohybující se volně v terénu, tak v uzavřených prostorách. Zvyšte bezpečí dětí, seniorů a zaměstnanců v nebezpečných provozech.

MOBILNÍ TÍSŇOVÉ JEDNOTKY

Pro osoby, které se volně pohybují mimo vyhrazené budovy nebo areály je určena jednotka, která umí posílat GPS polohy, detekovat krizové stavy, přivolat pomoc, telefonovat a hlídat technický stav zařízení.

Domluvit schůzku
DOMÁCÍ TÍSŇOVÉ JEDNOTKY

Především pro seniory, které je nutné monitorovat v jejich bytě, je určeno stacionární zařízení. Hlavní jednotka systému umí připojit bezdrátová tlačítka, táhla do sprchových koutů, požární a bezpečnostní čidla atd. Toto zařízení pak umožňuje přivolat pomoc, automaticky detekovat krizové a technické stavy a telefonovat na dispečink.

Domluvit schůzku
SYSTÉM TÍSŇOVÝCH TLAČÍTEK

Je určen pro domovy pro seniory nebo jakékoliv pracoviště s možností napadení personálu (nemocnice, nákupní centra, benzinové stanice atd.). Tísňové zprávy jsou zasílány na dispečink.

Domluvit schůzku
© 2018 Defendit systems s.r.o. Všechna práva vyhrazena.Tvorbu webové stránky zajistil BINARGON.cz